Novinky
O mistrovství
Vize
Pořadatelé
O Olomouci
Závodní centrum
Ubytování
Kontakt
Mapserver
WOC Guide
Program
Bulletin
WOC News
Pro účastníky
Zakázané prostory
Závodní prostory
Tratě
Tréninkové možnosti
Ubytování
Zakázané ubytování
Doprava
Mapserver
Přihlášky
Pravidla
Ostatní informace
Pro diváky
Národní týmy
Fotky
Mapserver
Kam v České republice
Doprava v Olomouci
WTOC - Trail
Partneři & Sponzoři
IOF Kongres
IOF & VIP
Akreditace
Výsledky VIP závodu
Fotky
Sprint kvalifikace
Startovní listina ženy
Startovní listina muži
Online výsledky
Konečné výsledky ženy
Konečné výsledky muži
Mapy
Fotky
Sprint finále
Startovní listina ženy
Startovní listina muži
Online výsledky
Konečné výsledky ženy
Konečné výsledky muži
Mapy
Fotky
Animace postupů
TV záznam ženy
TV záznam muži
Krátká trať kvalifikace
Startovní listina ženy
Startovní listina muži
Online výsledky
Konečné výsledky ženy
Konečné výsledky muži
Mapy
Fotky
Animace postupů
Krátká trať finále
Startovní listina ženy
Startovní listina muži
Online výsledky
Online tracking
Konečné výsledky ženy
Konečné výsledky muži
Mapy
Fotky
Animace postupů
TV záznam ženy
TV záznam muži
Klasická trať kvalif.
Startovní listina ženy
Startovní listina muži
Online výsledky
Konečné výsledky ženy
Konečné výsledky muži
Mapy
Fotky
Animace postupů
Klasická trať finále
Startovní listina ženy
Startovní listina muži
Online výsledky
Online tracking
Konečné výsledky ženy
Konečné výsledky muži
Mapy
Fotky
Animace postupů
TV záznam
Štafety
Startovní listina ženy
Startovní listina muži
Online výsledky
Online tracking
Konečné výsledky ženy
Konečné výsledky muži
Mapy
Fotky
Animace postupů
TV záznam ženy
TV záznam muži
Modelové závody
Mapy
Fotky
Výsledky
Sprint - finále (muži)
Ke stažení
Mezičasy
#
Â
Name
Country
Time
Â
1
Andrey Khramov
Russia
13:36.9
2
Daniel Hubmann
Switzerland
13:39.3
+0:02.4
3
Martin Johansson
Sweden
14:13.7
+0:36.8
4
Lukáš Barták
Slovakia
14:17.1
+0:40.2
5
Thierry Gueorgiou
France
14:19.3
+0:42.4
6
Tomáš Dlabaja
Czech Republic
14:23.1
+0:46.2
7
Jan Procházka
Czech Republic
14:23.4
+0:46.5
8
Mats Haldin
Finland
14:30.7
+0:53.8
9
Gernot Kerschbaumer
Austria
14:38.1
+1:01.2
10
Simonas Krepsta
Lithuania
14:39.2
+1:02.3
11
Pavlo Ushkvarok
Ukraine
14:40.8
+1:03.9
12
Jamie Stevenson
Great Britain
14:43.7
+1:06.8
13
Valentin Novikov
Russia
14:44.6
+1:07.7
14
Matthias Mueller
Switzerland
14:46.7
+1:09.8
15
Yuri Omelchenko
Ukraine
14:47.4
+1:10.5
16
Pavol Bukovac
Slovakia
14:52.8
+1:15.9
17
Tero Föhr
Finland
14:53.2
+1:16.3
18
Jan Mrázek
Czech Republic
14:54.3
+1:17.4
19
Alexander Lubina
Germany
14:54.5
+1:17.6
20
Mikkel Lund
Denmark
14:55.4
+1:18.5
21
Ionut Alin Zinca
Romania
14:55.9
+1:19.0
22
Graham Gristwood
Great Britain
14:57.8
+1:20.9
23
Matthias Merz
Switzerland
14:58.2
+1:21.3
24
Damien Renard
France
15:00.8
+1:23.9
25
Christian Teich
Germany
15:02.5
+1:25.6
26
Wojciech Kowalski
Poland
15:02.9
+1:26.0
27
Vilius Aleliunas
Lithuania
15:03.5
+1:26.6
28
Øystein Kvaal Østerbø
Norway
15:09.0
+1:32.1
29
Marius Bjugan
Norway
15:09.4
+1:32.5
30
Ádám Kovács
Hungary
15:10.6
+1:33.7
31
Kiril Nikolov
Bulgaria
15:10.9
+1:34.0
32
Mikhail Mamleev
Italy
15:12.2
+1:35.3
33
Marco Seppi
Italy
15:23.4
+1:46.5
34
Sander Vaher
Estonia
15:29.2
+1:52.3
35
István Zsebeházy
Hungary
15:33.8
+1:56.9
36
Chris Forne
New Zealand
15:37.2
+2:00.3
37
Martins Sirmais
Latvia
15:44.9
+2:08.0
38
Erik Åhlund
Sweden
15:53.4
+2:16.5
39
Christian Nielsen
Denmark
15:55.6
+2:18.7
40
Ross Morrison
New Zealand
15:58.6
+2:21.7
41
Rasmus Soes
Denmark
16:03.3
+2:26.4
42
Julian Dent
Australia
16:18.3
+2:41.4
43
Simon Uppill
Australia
16:23.4
+2:46.5
44
Patrick Goeres
Canada
16:37.8
+3:00.9
Emil Wingstedt
Sweden
MP
Lars Skjeset
Norway
MP
Hlavní sponzor
Partneři
Pořadatelé