Přepnout do českého jazykaSwitch language to english Home Media Public

Novinky

O mistrovství

   Vize
   Pořadatelé
   O Olomouci
   Závodní centrum
   Ubytování
   Kontakt
   Mapserver
   WOC Guide

Program

Bulletin

WOC News

Pro účastníky

Pro diváky

WTOC - Trail

Partneři & Sponzoři

IOF Kongres

IOF & VIP

Fotky


Sprint kvalifikace

Sprint finále

Krátká trať kvalifikace

Krátká trať finále

Klasická trať kvalif.

Klasická trať finále

Štafety

Modelové závody

   Mapy
   Fotky

Poděkování na závěr!

07/21/08 19:36
25. Mistrovství světa doběhlo do svého cíle a stalo se historií. Jeho pořadatelé, ČSOB a marketingová agentura TK Plus,  by proto rádi vyjádřili obrovská slova díků všem, kteří do Olomouce v uplynulých dnech dorazili.
Všem závodníkům, trenérům i dalším členům doprovodu, kteří se starali o to, aby účastníci předvedli co možná nejlepší výkony. Všem 330 dobrovolníkům za odvedenou dřinu a strávený čas, dlouhé dny a krátké noci. Doufáme, že ve vzpomínkách vám zůstane jen to dobré a zároveň vám tímto gratulujeme k podílu na události, která se navždy zapíše výrazným písmem do dějin českého orientačního běhu nejen medailovými úspěchy, ale i výborným průběhem po organizační stránce. Děkujeme všem sponzorům, partnerům, dodavatelům a dalším zúčastněným společnostem i lidem. Na  tomto místě děkujeme rovněž Armádě ČR za výraznou materiální podporu. Děkujeme České televizi za nadšení a úsilí, kterým zajistila jeden z nejrozsáhlejších televizních přenosu a záznamů v historii OB vůbec a přispěla tím nejen k úspěchu šampionátu, ale i jeho prestiži v zahraničí a pomohla opět o něco více přiblížit náš sport širokému  publiku. V neposlední řadě samozřejmě děkujeme všem divákům, kteří dorazili do arén a vytvořili v nich nezapomenutelnou atmosféru. A děkujeme i Sv. Petru, že i přes pár „výpadků“ připravil takřka ideální počasí, které – jak všichni pořadatelé vědí – je vždy rovněž jednou z podmínek úspěchu. A ten se jistě dostavil. 
Přejeme všem závodníkům mnoho zdaru nejen na příštím šampionátu v Maďarsku, ale i na jakýchkoliv dalších tratích, na jejichž start se postaví. Doufáme, že zahraniční závodníky jsme přesvědčili, že stojí za to jezdit na závody do České republiky a že se zde s nimi ještě někdy v budoucnosti setkáme.


Hlavní sponzor

ČEZ Group

Spacer

Partneři

The Olomouc Region
The City of Olomouc
The City of Prostějov

Spacer

Pořadatelé

TK Plus
IOF
Czech Orienteering Federation